Bytové domy Žarošice

Využijte jedinečnou možnost vybrat si svůj vysněný byt v nově stavěném bytovém domě v Žarošicích 


ALFA KOMPLEX a.s. a Společnost Smart DSP, s.r.o. připravuje výstavbu dvou moderních bytových domů v Žarošicích o celkem čtyřiceti čtyř bytových jednotkách. 

-  Je libo přízemní bydlení se zahrádkou, nebo prostorný mezonet s balkonem?

- Parkovací stání k bytové jednotce?

- vlastní zahrádka?

- možnost úpravy designu interiéru?

Jste na správném místě

Výstavba nových bytů v Žarošicích

Developerský projekt sestává z výstavby dvou bytových domů, v každém bytovém domě je 22 bytových jednotek . Oba domy jsou nepodsklepené, dvoupodlažní, s podkrovím.

Moderní dispozice splní vaše požadavky

 

Vyberte si byt dle svých požadavků. Na výběr je 44 bytů od nejmenších 1+kk 52m2, až po prostorné mezonetové bydlení 4+kk 150m2 s balkonem.

Přizpůsobte si bydlení dle svého vkusu.

U Vašeho budoucího bytu si můžete vybrat interiéry dle svých požadavků.

Žarošice - obec s krásným okolím.

Žarošice leží v půvabné kotlině na úpatí Ždánického lesa, mezi Slavkovem a Kyjovem. Obec čítající tisíc obyvatel nabízí všechny rozmanitosti Slovácka. 

Dominantou obce je kostel sv. Anny s kaplí a přilehlou farou, která v roce 2007 prošla celkovou rekonstrukcí. 

Milovníky etnografie, historie a vlastivědy potěší a nadchne Muzeum obce Žarošice s komunitním centrem.

Žarošice nabízí svým návštěvníkům také různorodé sportovní vyžití. K dispozici je nově postavená sportovní hala a zrekonstruovaná tělocvična v místní základní škole, venkovní sportoviště, tenisové kurty s umělým povrchem nebo dětské hřiště. Večery je možno velmi příjemně prožít s přáteli ve vinném sklípku, nebo u táboráku na veřejném tábořišti na Sokolce. Cyklisté mohou využít značené cyklostezky vedoucí členitým terénem a navázat na vinařské cyklostezky Kyjovska. V zimních měsících je k dispozici asi 2 km vzdálená sjezdovka s vlekem. 


Obcí prochází kyjovská vinařská stezka. Kromě vycházek po katastru obce máte možnost procházek a pěších výletů do Ždánického lesa. Ve vzdálenosti do 15 km můžete z obce navštívit zámek v Bučovicích, Miloticích a ve Slavkově.

Obec se neustále rozrůstá, o čemž svědčí čilá výstavba rodinných domů. Ze základní občanské vybavenosti jsou v obci základní a mateřská škola, Česká pošta, zdravotní středisko, lékárna a knihovna.

Z Brna můžete do Žarošic přijet po dálnici směrem na Kroměříž/Olomouc. Sjezd je na Slavkov u Brna. Trasa Brno - Žarošice měří 37km. Z Kyjova vede cesta do Žarošic po silnici I/54 směrem na Slavkov u Brna. Cesta je dlouhá 17 km. Motoristé mohou využít služeb dvou místních čerpacích stanic.

Chcete nás kontaktovat?