RD 3+1 Václavov u Oskavy

Hledáte chalupu na klidném okouzlujícím místě pro kvalitní odpočinek nebo trvalé bydlení?

 Máme pro vás v nabídce tuto nemovitost.


 Rodinný dům/chalupu v podhůří Jeseníků v malebné obci Václavov u Oskavy.

 Na pozemku v mírném jižním svahu o celkové velikosti 2330m2 stojí na kamenných základech dům z počátku 20 století. Dispozice domu je 4+1 se samostatnou jídelnou s klenutým stropem.

 Dům je částečně podsklepen kvelbeným sklepem. 

Vedle domu stojí kamenná stodola o úctyhodných rozměrech 11,5 x 8m. Do ní pohodlně zaparkujete dvě osobní auta i veškerou potřebnou techniku a ještě vám zbude místo pro dílnu.

Samotný dům má zastavěnou plochu 170m2. Jeho silné obvodové zdi a historické detaily umocní celkovou atmosféru v tohoto domu. Dům je trvale obydlený, udržovaný. V poslední době proběhla rekonstrukce rozvodů vody a odpadů v koupelně, nový darling a boiler ve sklepě přímo pod koupelnou. V domě jsou také nová okna. Objekt je připojen na elektrickou síť, voda je z vlastní studny na pozemku. Vytápění je krbovými kamny v kombinaci s lokálním elektrickým topidlem. Na pozemku je domácí čistička s přepadem do trativodu v zahradě.

Kolem domu, na jižně orientovaném pozemku v mírném svahu o rozloze 1905m2, se rozkládá překrásná zahrada se spoustou vzrostlých stromů a keřů v parkové úpravě. Prosluněná zahrada kolem domu dotváří kouzelné místo pro regeneraci a odpočinek.

V případě zájmu o prohlídku nemovitosti, více informací, fotek, půdorys domu a informaci o ceně kontaktujte makléře.

S financováním Vám rádi pomůžeme.

PENB je ve stádiu přípravy, proto uvádíme G.

Fotogalerie z inzerátu

Fotogalerie - ostatní